Září 2010

Soupis rozervaného srdce III

14. září 2010 v 19:47 | Shadisek |  Výlevy mého srdce
Ahojky všem. Za prvé chci se omluvit za mnou neaktivitu. Nejde ani o to, že by mě blog nebavil ale oto, že sem upe mimo ze školy, hlavně z té praxe, kterou jsem měla včera a dneska. Měla jsme z toho nervy. Učitelka je pěkná pipka. A vždycky když přijdu z praxe domů chci si jít na 2 hoďky lehnou jenže se záhadou vzbudim až teď.
Koukam, že z důvodu mé neaktivity jsme se nezapsala u jednoho SB ani mi to nevadí, svět se z toho nezboří :).
O víkendu by měl vyjít další článek, ale neslibuju.
A ještě jednou upozorňuju vypadá to, že bude 1 článek za týden :) ne-li víc.
tak papa


Pohlcena výběrem šatů :D

7. září 2010 v 20:05 | Shadisek |  Výlevy mého srdce
Zdravím všechny školou povinné. Příští týden mi začne hororová praxe vůbec se mi na ní nechce. To zas bude hrůza. Šaty už mám dávno vybraný. Dokonce jsem zkusila nějaké navrhnout. Tyto tři jsou hrstka z toho co mám, ale většinu jsem vyhodila protože byly děsný. Mě osobně se nejvíce líbí 2.
A co vás, které šaty vám padly do oka. :)

PS: začíná týdení posun tj. 1 článek za týden

imagebam.com

Soupis rozervaného srdce II

3. září 2010 v 9:49 | Shadisek |  Výlevy mého srdce
Ahojky všem, nevim zda si někdo na to pamatuje, ale ptala jsem se vás na tohle.
V té době kdy jsme to chtěla zprovoznit nebylo co psát :D. Ale teď je na to vhodná doba, protože nastala škola a mám z ní nervy v kýblu.
Nastalo 1. září a bylo mi desně. Od té doby mi pořád není dobře, divně mě tlačí v břiše jako kdybych tam měla tunu kamení a vody a na ty myšlenky týkající se školy nemůžu z hlavy vypudit.
Proto jsem poslala tátovi mail, jestli by se na mě nepodíval, protože je esoterik, tak jsem zvědavá jestli to pomůže. Byla by to paráda kdyby mě zbavil toho stresu a strachu, jinak by mi určo hrozily žaludeční vředy, kterých se bojím atd.
Neřeknu kdybych se takhle cítila týden před ústní maturou, ale že to je na začátku roku. Naštěstí dneska fotřík přijede:). Těšim se na úlevu.